Battlefield 1 Oyunu Hakkında Sıradışı 6 Bilgi

0
403
views
battledield1 özellikleri
battledield1 özellikleri

Battlefield 1 Oyunu Hakkında Sıradışı 6 Bilgi

Battlefield 1 oyunu çok yüksek bir performansla oyunculara sunuldu. Battlefield 1 oyunu hakkında sıradışı bilgileri sizler için derledik.

Battlefield serisi artık eskiye dönüyor. Electronic Arts ve DICE arasında gerçekten zor bir karar olmuş.

1- Electronic Arts (EA) Fikri pek beğenmemiş

Başkan yardımcısı Söderlund oyunun birinci dünya savaşı konulu olmasının hiç eğlenceli olmadığını söylemiş fakat . DICE ‘nın hazırladığı bir demo ile EA ikna edilmiş.

2- Birinci Dünya Savaşı temalı ilk oyun değil

Battlefield 1 Birinci Dünya Savaşı konulu ilk oyun değil şirket daha önce Wings of Glory adlı bir oyunu 1994 yılında piyasaya sürmüştür.

3- Harlem Hellfighters başarısı

Harlem Hellfighters Birinci Dünya Savaşına katılmış bir birliktir. Bu birliğin özelliği bulundukları sipere sahip çıkıp kimselere vermemiş olmamaları ve birliklerinde hiç kimsenin ölmemiş olmasıdır. Bu birlik Battlefield 1 ile tekrar gün yüzüne çıktı.

4- Battlefield 1 ‘da dünyanın en küçük silahı

Dünyada üretilmiş en küçük silah olan Kolibri yi oyunda kullanabilirmek mümkün. Bir çakmak büyüklüğünde olsa bile yaptığı işler oldukça etkili bir silah.

5- Diğer oyunlardan gaz maskesi farkı

Normal oyunlarda gaz maskesi takmak hiç bir farklılık getirmezken Battlefield 1 ‘de gaz maskesinin farkını açık ara görebiliyoruz. Havanın kötü olduğu yerlerde gaz maskesi takarak canınızın azalmasını engelleyebilirsiniz. En çok toz olan cephelerden Sina cephesinde oldukça işe yarar olabilir.

6- EA bir beta rekoru kırdı!

EA, Battlefield 1 oyununu önce kapalı beta olarak açtı. Bir iki gün sonra oyun açık betaya çevrildi ve bir hafta boyunca bu devam etti. 1 hafta gibi kısa bir sürede oyunu 13.2 milyon kullanıcı oyunu denedi. Bu da Electronic Arts’ın en çok oynanılan betası oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here