İnternetten Ucuz ve Güvenli Alışveriş Yapmanın Püf noktaları

0
379
views

İnternetten Ucuz ve Güvenli alışveriş yapmanın püf noktaları

Günümüz de olmazsa olmazlar arasına giren online alışverişlerde ucuz ve güvenli nasıl alışveriş yapabileceğinizden bahsedelim. Öncelikle alışveriş yapacağınız siteyi tanımanız ve bilindik siteleri seçmenizi önerebiliriz. Türkiye’nin Önde gelen markalarından bir kaçına örnek vermek gerekirse N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Morhipo, Koton, Modanisa, Defacto vs gibi sıralayabiliriz. Bunların yanı sıra yeni sitelerden de alışveriş yapabilirsiniz ancak güvenli alışveriş yapabileceğiniz ve güvenilir mağazaları seçmenizi önerebiliriz.

Alacağınız ürünü google’dan araştırma yaparak en uygun siteyi bulabilir veya akakçe gibi fiyat karşılaştırma siteleri üzerinden en uygun fiyatlı siteyi belirleyebilirsiniz.Ama her şey bukadar la kalmadı. En uygun siteyi belirledikten sonra www.indirimkuponum.net gibi indirim kodu sitelerinden uygun indirim kuponlarını bulabilir ve zaten en ucuzunu bulduğunuz ürünün fiyatını bir miktar daha düşürmeniz mümkün! Örnek vermek gerekirse Modanisa’dan alacağınız 100 TL’lik bir ürünü 20 tl Kupon ile 80 TL’ye almanız mümkün!

Bunun Yanında Bankanız ile kredi kartı güvenliği hakkında gerekli önlemleri alın. Online alışverişler için sanal kart oluşturmanız yararınıza olacaktır. Bunun yanında 3d ödeme dışında diğer ödemelere kartlarınızı kapatabilir ve mobil onay olmayan işlemlerin önüne geçmiş olursunuz.

1.Alışveriş yapacağınız siteyi tanıyın! Şikayet ve yorumları araştırın.

  1. Sitenin güvenilir bir sertifika kullandığını ve durum çubuğunda https kullanmasına dikkat edin!
  2. Adres satırında sitenin alan adının doğru olduğunu teyit edin!

4.Ürünü en uygun fiyatla satan siteyi tespit edin!

5.İndirim kuponu veren siteleri gözden geçirin

  1. Sanal Kart kullanmaya özen gösterin
  2. 3d ile alışveriş yapmaya çalışın

Kaynak: https://indirimkuponum.net/internetten-kredi-karti-ile-alisveris-guvenli-mi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here