Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

0
440
views
kadınlar nelerden hoşlanır
kadınlar nelerden hoşlanır

Kadınlar Nelerden Hoşlanır ?

Kadınlar , dünyamızda hiçe sayılamayacak derecede önemli bir yere sahip bunu hepimiz biliyoruz. Kimi zaman karnımızı doyuran kimi zaman da bizi giydiren onlar. Peki bizi giydirmesini karnımızı doyurmasını istediğimiz kadınlar nelerden hoşlanır onları nasıl etkileyebiliriz onu inceleyelim.

Kadınlar nelerden hoşlanır dediğimizde herkes kendi kafasına göre şeyler uydurabilir bunun temel nedeni ise her kadının hoşlandığı ayrı şeyler vardır.Bu yüzden kadınlar nelerden hoşlanır diye merak ediyorsanız öncelikle karşınızda ki kadını tanımaya çalışın.Çünkü her kadının ayrı zevkleri olabiliyor.Kimisi bebeksi erkeklerden hoşlanıyorken kimisi daha sert erkekleri beğenebiliyor.

Bir diğer konumuz kibar davranın. Hatta yalnızca kadınlara karşı değil diğer insalara karşı da böyle davranarak bunu alışkanlık haline getirin.Yanı sıra her zaman kadınlara karşı doğruyu söyleyen olun çünkü en ufak bir yalanınızı yakalamaları sizi ondan soğutabilir.En önemli noktalardan biri ise kadınlarla bir şeyleri paylaşmak için özel zamanları beklemeyin onlara her zaman küçük hediyeler alın.

Lafı uzatmamam gerekiyorsa kadınlar nelerden hoşlanır sorusunun en kısa cevabı kendiniz olmaktan çekinmeyin.Kadınlar bu durumlarda sizin samimiyetsizliğinizi anlayıp kasıntı tiplemesini size yapıştırabilir.Eğer kendiniz olursanız ve karşınızdaki kadını anlamaya çalışırsanız istediğiniz her şey yavaş yavaş gerçekleşir. Kadınlara o kadar yakın olabilmelisiniz ki sizde kendilerini bulabilsinler.Çünkü kadınlar kendilerini buldukları erkekle hayaller kurup bu hayalleri yaşayabilmeyi çok isterler.Sizde bu hayalleri gerçekleştirebilmek için gayretli olduğunuzu karşınızdaki kadına gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here