Türkiye’de Binlerce yıl Önce Nükleer Savaş Mı Oldu?

0
369
views
nükleer savaş ne zaman
nükleer savaş ne zaman

Rus Arkeologlardan Müthiş Teori

Göbekli tepe kazılarında arkeologlar inanılması güç bilgilere ulaşamaya başladılar. Geçen ağustos ayında başlanan kazılar da hattuşaş kazı bölgesinde Rus arkeologların kazıda buldukları hayrete düşürdü.

Bulunan tarihi eser monolit kranik taşların mekanik usuller ile kesildiğini fark ettik.

Binler yıl öncesine ait olan bu mekanik disk neden yapılmıştı. En önemlisi şimdi bile dünyamız üzerinde böyle bir disk bulunmamaktadır. Bu disk çok güçlü silah yapımı ve bir çok teknolojik alanda kullanılan teknolojidir.

O Yıllar da Dünyamızda Kimler Vardı ?

Arkeologların şimdi kafasında ki soru, kesinlikle bu bulana eserlerin insan eli ile yapılmadığı ve bunu yapan ırkın nereden geldiği büyük bir sır olarak kaldı. Diğer bir teoriye göre aynı Mısır‘daki gibi burada yaşayan uygarlığın çok gelişmiş teknolojiye sahip olduğu ve nükleer silahı geliştirmiş olasılığı üzerinedir.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde nükleer savaş izlerine rastlandığı ve kesinlikle yakın zaman içerisinde yaşanmadığını belirten arkeologlar, nasıl olduğunu ve nasıl bir teknoloji olduğunu bilmesek de savaşın yaşandığını kanıtlar gibiyiz. Bunun da tarihin yeniden yazılması anlamına gelir diyerek savaşın başladığı noktanın Türkiye olduğuna inanıyoruz dediler.

Dinozorların bile belkide dünyaya düşen bir gök taşının sebeb olmadığını ve bunun bir atom bombası yada nükleer bomba benzeri bir silahın sebebi olabilir diyerek akıllarda büyük bir merak uyandırdılar. Şuan bölgede hala kazı çalışmaları yapılmaktadır. Daha neler ile karşılaşacağımızı Allah bilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here