Uyku Şekline Göre Karakterler

0
534
views
uyku şekline göre karakterler
uyku şekline göre karakterler

Uyku Şekline Göre Karakterler

Nasıl uyuduğunuz sizlerin karakterini belirler. İşte uyku şekline göre karakter analizi.

Sırtüstü uyuyan kişilerin kolları yanlarında olur. Bu tür insanlar içine kapanık ve sessiz bir kişiliğe sahip insanlardır. Kendilerinin hep bir üst seviyeye taşımak için çabalarlar bu sayede gelecekte yüksek hayat standartlarına sahip olurlar. Bu pozisyona asker pozisyonu denir.

Kollar başın üstünde ve sırtüstü bir şekilde uyuma pozisyonudur. Bu tür uyuma şeklini bir denizyıldızına benzetebiliriz sadık ve güvenilir oldukları için rahatlıkla arkadaş olabilirsiniz. Başkaları için yardımcı olmayı severler fakat pek ilgi odağı olmaktan hoşlanmazlar. Bu tür uyuyan kişilerin pozisyonuna denizyıldızı pozisyonu denir.

Yana dönük bir vaziyette yatan kişiler iki kolunu da öne doğru uzatarak yatarlar. Bu türde yatan bireyler yeni şeylere her zaman açıktırlar insanlara şüpheci bir şekilde yaklaşırlar ve acımasızca eleştirirler. Hemen karar verme yetileri yoktur. Bu pozisyona hasret çekme pozisyonu da denir.

İki kolda aşağıya doğru bir pozisyon alıp yan şekilde uyuma vardır buna kütük pozisyonu denir. Bu şekilde uyuyan kişiler uysal ve dışa dönüktürler ama zayıf bir noktaları ise herkese kolayca güvenmeleridir.

Eller başın üstüne alınır karın üstüne yatılır baş sağ veya solda olabilir. Bu pozisyona serbest düşüş pozisyonu denir ve bu tür yatan innsanlar dışa dönük olup karşı taraftakiler için çok küstah gözükürler. Onları eleştirdiğinizde kesinlikle dikkate alacaklardır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here