Vaser Hi-Def Ameliyatı

0
732
views
vaser hi def ameliyatı
vaser hi def ameliyatı

Vaser Hi-Def Ameliyatı

Vaser Hi-Def Ameliyatı, yağ oranının fazla olduğu bölgelerden alınan yağ dokularının erkeklerde genellikle göğüs, kadınlarda ise popo bölgesine transfer edilmesi ile gerçekleşmektedir. Bu sayede de kişiler oldukça doğal ve kaslı bir görünüme kavuşmuş olur.

Vaser Nedir?

“Vaser” set olarak bulunmakta olan ve oldukça özel sistem cihazların başında yer alan bir aparattır. Vaser ile yapılan tüm işlemlerin sağlıklı olması ve oldukça etkili sonuçlar vermesinden dolayı dünyada hem kadınların hem de erkeklerin oldukça talep ettiği bir cihazdır. Vaser cihazı ile yapılan uygulamalarda hastalar hiçbir şekilde acı ya da ağrı hissetmemektedir ve uygulamada derinin alt tabakasına asla zarar vermiyor olması da cihazın tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir.

Ameliyat süreci nasıldır?

Vaser Hi-Def Ameliyatı süresi ortalama olarak 2-4 saat sürmektedir. *Operasyon sayesinde hastalar hiçbir egzersiz ve çalışma yapmadan istedikleri görünümü elde edebilmektedir. Ancak işlemin ardından mutlaka doktorların önerdiği şekilde özel korse kullanımına devam edilmesi gerekmektedir. Ameliyat sonrası bir hafta ağrı olması son derece olağan bir durumdur ve hastalar isterler ise 10 gün sonrasında spor yapmaya da başlayabilmektedir.

En hızlı sixpack çıkarma tekniklerinden biri olan vaser hi-def yöntemi, sadece erkeklerin tercihi değil, aynı zamanda belirgin kalçalarının olmasını arzu eden kadınların da tercih ettiği bir uygulamadır.

İşlem hangi bölgelere uygulanabilir?

En hızlı sixpack çıkarma tekniklerinden biri olan vaser hi-def yöntemi; göğüs bölgesi, sırt bölgesi, kollar, bacaklar, karın ve bel bölgesinde uygulanabilmektedir. Ancak Dr. Leyla Arvas’ın kliniğine başvuran erkek hastaların çoğu karın, bel bölgesi ve göğüs bölgesi için uygulama yaptırmayı tercih etmektedir. Bahsettiğimiz bölgeler için kişilerde herhangi bir kesi işlemi yapılmaz. Sadece 3 mm genişliğinde vücudun kıvrım bölgelerinden giriş yapılır ve böylece iz kalmaz.

Ameliyat sonrası süreç!

Vaser hi-def operasyonu sonrasında vücutta var olan karın kaslarına bağlı yağlar alınır ve kaslar belirginleştirilir. Kilo alımlarında ise zamanla bu görüntü kaybolacağından dikkat edilmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here